Momo e no Tegami Türkçe altyazıyla

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
momo
  • Serinin Tam Adı : ももへの手紙 ( Momo e no Tegami )
  • Animenin Tarzları : Drama
  • Yapımcı Firma : Production I.G, GKidsL
  • Bölüm Sayısı : 1
  • Bölüm Süresi : Yaklaşık 120 dakika

Tanıtım: Momo ve Annesinin yeni adada büyük babalarının yanında yeniden kurmaya çalıştıkları hayatı anlatan gayet güzel bir film. Adanın o sakin yaşamı çok güzel işlenmiş ve filmin sonunda başlarda soru işareti gibi görünen her şey netleşiyor ve harika bir sonla bitiyor :) Youkai konulu animeleri seviyor ve sizi rahatlatacak hafif drama içeren bir seri arıyorsanız doğru filmdesiniz :)

Çeviri Notu:  Mektup üzerinde “ももへ” yani “Momo e” yazan bir kısım var. Direk türkçesi aslında “Momo’ya” oluyor ama Commie’nin “Sevgili Momo” diye çevirdiğini gördüm ve daha çok yakıştığını düşünerek “Momo’ya” değil “Sevgili Momo” olarak çevirdim :) Merak edenler olursa diye yazmak istedim :)

Momo e no Tegami [720p] // mp4 hardsub \\
Torrent
Nyaatorrent

Momo e no Tegami [1080p] // mkv softsub \\
Torrent
Nyaatorrent

Not: BFS Server linkinden download’u sağ tıklayıp “Hedefi Farklı Kaydet” diyerek indirebilirsiniz. Ayrıca bu download link’i sadece sitemizden girildiğinde download’a imkan verir. Bu link’e farklı bir site üzerinde girerseniz, hata verecek ve indirme başlamayacaktır.

Not 2:  Arkadaşlar seriyi test ettiğim playerlar Media Player Classic , Media Player Classic Home Cinema ve VLC player’dır. Her zaman için bilgisayarınızda Codec’in son versiyonunu bulundurmanızı tavsiye ederiz. Buradan benimde kullandığım codec paketine ulaşabilirsiniz.

Not 3: Torrent için ise önerdiğimiz program utorrent ‘tir.

momo e no tegami banner 4

Leave a Reply