Natsume Yuujinchou Go 10 – TR Sub

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Selamlar,

Biraz gecikmeli oldu ama sıcacık ve insana huzur veren bölümü sizlerle paylaşmaktan keyif alıyorum :) Bölüm boyunca sürekli insan duygulanır mı ya? Herkesin Touko ve Shigeru ‘nun o tatlı ilişkisini yaşayabileceği kişiyi bulabilmesi ümidiyle :)

Download linkine ilgili sayfadan ulaşabilirsiniz :)

İyi seyirler ^_^

16 thoughts on “Natsume Yuujinchou Go 10 – TR Sub”

 1. Sezon finaline bir kala gönül rahatlıgı ile biraz burukluk biraz da heyecanla izleyeceğim. Elline sağlık, teşekkürler…

  1. Gerçekten az kaldı :( 11 ve 12. bölümler Nisanda çıkacakmış o yüzden haftaya son bölüm olabilir ( emin olmamakla birlikte ).

   Rica ederim ^_^

 2. Bu sezon toplam 11 bölüm olarak biliyordum, ANN ve myanimelist 11 olarak belirtilmiş. Nisan ayından ek bölüm gelirse nasip olursa izlemek isterim.

  1. 12 ve 13. bölümler için MyAnimeList ‘e Special bölümler girildi. BluRay ile vereceklermiş :)

  1. Çıktığında onlarla birlikte veriyor olurum zaten :) Rica ederim ^_^

 3. Sezonun en güzel bölümüydü en azından benim açımdan öyleydi…

  Senin Kyushu Gezinde saatlerce Bisiklet sürdüğün kadar var. İnsan bu mekanları gezip görmek istemesi gayet normal. :)

  1. Katılıyorum, bencede en iyisiydi :)
   Gerçekten imkanı ve zamanı olan herkese Kumamoto – Hitoyoshi ‘ye ( bu olayların geçtiği yer :D ) gidip görmelerini öneririm :)

 4. Ne kadar kalbe dokunan, sıcak bir ilişki bu. Gerçekten sezonun en iyi bölümüydü. Duygulanmamak elde değil. Shigeru ve Touka-san’ın böyle büyük bir evde yalnız yaşamaları, Touko-san’ın o küçük çocukla konuşması gerçekten üzücüydü insanın içi acıyor. Buruk bir tebessümle izledim bölümü.
  Ellerine sağlık abi, teşekkürler.

  1. Çok güzel özetlemişsin vallahi Mehmet :) Rica ederim :)

  1. Evet bende simdi Myanimelist te gordum :) Guzel haber ^_^

 5. Çok tatlı, çok saygılı bir çift ya. Kalpleri güzel insanlar, Natsume’yi farkettiler, ailenin bir ferdi yaptılar, çocuğu kurtardılar. Keşke ufak yaşlarda haberleri olsaydı eminim o zamanda aynı kararlılıkla evlerinin kapısını açarlardı. Yine de Natsume değişti eskiden daha karamsardı, şimdi hayat dolu. Bolaykim-san eline sağlık^^

  1. Gerçekten birbirine böyle bağlı, güzel insanlar var mı acaba? Böyle sevebileceğim bir insanı hiç bulabilecek miyim acaba? Hep bunlar gibi sorular sordum tüm bölüm boyunca :) İnşallah buluruz, veya bulmuşuzdur :P

   Rica ederim :)

Leave a Reply