Natsume Yuujinchou Roku (6) 2017’de geliyor!

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Selamlar!

Çok güzel bir haberle karşınızdayım :) Aslında haberi benden baya önce sitemizin son zamanlardaki aktif üyelerinden kornsky paylaştı :) Bizler Natsume Yuujinchou Go (5) bitecek diye üzülmeye başlamışken PAT! birde ne görelim Natsume Yuujinchou Roku (6) 2017’de gelecekmiş! :) Tahmin edeceğiniz üzere çevir…. ( evet bildiniz ) …eceğim :) 5. sezonuda çok zamanında verdiğim söylenemez ama zamanım yettiği sürece çevirip sizlerle paylaşmaya çalışacağım :)

Natsume Yuujinchou Go ‘nun 11. bölümü 2016 için son bölümü olacak, BluRay bölümleriyle 12. ve 13. bölümlerini verecekler buda Nisan 2017 de olacakmış. Tahmin edersiniz ki buda 6. sezon Nisan’dan sonra gelecek demektir :) En azından ben öyle tahmin ediyorum :)

Haberin orjinalini bu linkte bulabilirsiniz.

Ülkemizin yaşadığı bu kötü günlerde umarım bu güzel haber yüzlerinize biraz tebessüm getirebilir :)

Sevgiler,

Bolaykim o.O

6 thoughts on “Natsume Yuujinchou Roku (6) 2017’de geliyor!”

 1. “Bence 13 bölümde bitirse bile yeni sezon hızlı gelir diye düşünüyorum.(mangası sanırım baya ilerlemiştir.) Japonya’daki anketlerde bile en çok beklenen anime sıralamasındaydı. Yanılmıyorsam ya 1. ya da 2. idi. Bu yüzden birazda tabii satışlar iyi giderse,raiting iyi olursa bence kısa süre içinde 6.sezonu görebiliriz.(inşallah) :D”
  1.Bölümde böyle bir konuşma yapmıştık seninle hatırlıyor musun? Dediğimiz gibi oldu, çok efsane oldu. Valla acayip sevindim ya!

 2. Haber tamda zamanında geldi bugün 11. bölümü bekliyoruz nisana kadar beklemek kolay olmayacak ama en azından biliyoruz eskiden o da yoktu, tüm emeklerin için teşekkürler eren iyi ki varsın.

  1. Gerçekten öyle. Seneye olsa bile ne zaman geleceğini bilmek de güzel :)
   Rica ederim, asıl sizler iyiki varsınız :)

 3. Bu habere gerçekten ama gerçekten çok sevindimm.. Kelimelere dökemeyecek kadar hemde :) ama şu şansım var iyiki bu haber 2017 Ocak ayının sonlarında görmüşüm bu da demek oluyor ki Natsume’nin yeni sezonuna az kaldı.. :) Birde Natsume’nin mangasını türkçe olarak okuyabileceğim bir yer var mıdır.. İyi akşamlar…

  1. Bir Natsume fan’i olarak sevinmemek icten degil tabiki, gercekten az kaldi :) Ben sezonlari keyifle izlemek icin mangasini takip etmiyorum ne yazik ki. Manga olarak bende bilemiyorum :(

Leave a Reply