BFS Podcast

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Selamlar!

Önceden bilenler ve takip edenler bileceklerdir bizim bir radyo programımız vardı :) Onun bende her zaman özel bir yeri olmuştu ve yaparken de gayet zevk alıyordum ama bir nedenle bıraktık. Şimdi geri dönüp baktığımda aslında bu sebebin biraz format olduğunu gördüm. Yola çıkışımız animeydi ve bu bizi biraz kısıtlıyordu. Kairin aslında bunu dile getirmişti konuşmalarımızda belki o zaman yapmamız gereken bir değişiklikti ama yapmadık işte :)

Gel gör ki yıllar geçti hayatımda bir sürü değişiklikler oldu. Ülke değiştirdim, nişanlandım, evlendim, baba oldum ve hayata bakış açım neredeyse tamamiyle değişti. Bu kadar değişikliğin üzerine bu da yeni bir başlangıç olsun diyelim.

Bu sefer Podcast ‘i belli bir kutuya koymak istemiyorum o yüzden neyle ilgileniyorsam kişisel gelişim tutun da uzay ve astronomiye kadar aklıma ne gelirse konuşmak istiyorum. Müsait olduğumda arkadaşlarımı da konuk olarak almayı planlıyorum. Bu şekilde hem ben hem de sizler yeni ve değişik şeyler öğrenme imkanı bulur diye umuyorum :)

Bakalım bu sefer neler olacak :) Bir çok farklı platformda dinleme imkanınız var ama arada farklı videolar da vermeyi planladığım için sanırım Youtube dan takip etmeniz daha iyi olacaktır. Seçim sizin :)

Podcast ‘i dinlemek için Anchor ‘dan Spotify, iTunes, Amazon Music gibi platformların linklerine, sorularınız, önerileriniz veya sadece sohbet etmek için bolaykim@bolaykimfansub.com mail adresi veya discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Tüm bölümlere bu playlist üzerinden ulaşabilirsiniz :)

Sevgiler,
Bolaykim / Eren

Leave a Reply